top of page

Про школу

Як ви вже, мабуть, зрозуміли, до птахів ми небайдужі, а тим паче до міфологічних.

У Китаї фенікс (Фен-хуан) вважається імператором птахів і сонячним символом. Він одночасно втілює інь та ян. Подібно до дракона та єдинорога, фенікс складається з різних елементів, що представляють всесвіт: голова півня (сонце), спина ластівки (зростаючий місяць), його крила — вітер, хвіст символізує дерева й квіти, ноги — земля, він п'ятикольоровий, це символізує п'ять чеснот.

Поява фенікса вважалась у вищому ступені сприятливим знаком, знаменуючи мир, процвітання, доброчинне правління чи появу великого мудреця.

Команда

 
Chinese_Phoenix_Webs.png
Masha-10-4.jpg

Марія 

викладачка та засновниця школи

Привіт! Я засновниця школи Китайський Фенікс. Історія Феніксів почалася з того дня, як задумалася, що у мене нема цікавих матеріалів для викладання китайської мови українською. Після того як отримала свої перші надруковані картки, зрозуміла, що буду й надалі створювати круті матеріали для учнів. А з  2020 року моє бажання полегшити вивчення китайської, перетворилося в справжню школу Феніксів. 

Буся 

менторка та методистка школи

Сидячи на чайничку, наш власний фенікс, прискіпливо контролює процес підготовки до занять й якості матеріалу. Інколи своїм оком під час занять любить заглядати в камеру.

Chinese_Phoenix_Webs (1).png
Chinese_Phoenix_Webs.png
Chinese_Phoenix_Webs.png

Анастасія

дизайнерка

Анастасія - дизайнерка Феніксів. Робить для школи все. Від верстки книжок до дизайну будь-яких навчальних матеріалів. Вона точно знає як поєднати красу та зручність. А ще ми думаємо, що тільки справжня птаха Фенікс, як Анастасія могла поєднати в нашому логотипі легенди та цінності школи. 

Катерина

ілюстраторка

Коли Марія вирішила робити перші картки для школи, то саме Катерина відгукнулася взяти в цьому проєкті участь. В результаті ми отримали набір з 300 карток для опанування китайської мови та багато радісних учнів. Сьогодні Катерина працює над підручником-коміксом, в якому з допомогою історій ми будемо пояснювати граматичні хитрощі.

Катерина ілюстраторка-01_edited.png
Chinese_Phoenix_Webs.png
bottom of page